O nas

Głównym celem Firmy jest kompleksowa obsługa klienta poprzez doradztwo, opracowanie projektowe, dostawę wyposażenia, montaż, opiekę serwisową gwarancyjną i po gwarancyjną. W oparciu o wieloletnie doświadczenie projektowe i wykonawcze założycielki Firmy , QSprojekt jest w stanie zapewnić najbardziej optymalne rozwiązania przede wszystkim w branży gastronomicznej, ale także w branży związanej z tworzeniem sklepów i punktów sprzedaży dla dowolnych branż , super i hipermarketów , biur czy rozwiązań dla domów prywatnych.

Atuty QSprojekt : - INDYWIDUALNE, KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE DO ZAGADNIENIA-począwszy od doradztwa przy wyborze lokalu a skończywszy na obsłudze pogwarancyjnej. - SZEROKA OFERTA PROPONOWANYCH PRODUKTÓW I USŁUG pozwalająca zaspokoić różnorodne wymagania jakościowo-cenowe. - PEŁNE ZAANGAŻOWANIE W CAŁY PRZEBIEG PROCESU POWSTAWANIA DANEJ REALIZACJI, łącznie z doradztwem i nadzorem na każdym etapie - RZETELNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ potwierdzona długoterminową współpracą z wieloma stałymi klientami.

W zakresie wyposażenia Firma oferuje zarówno produkty znanych i dużych producentów mebli i urządzeń nierdzewnych , chłodnictwa i stolarki jak np. : Igloo, Juka, Kromet, Classeq, Stalgast, Majewscy. Współpracuje także z mniejszymi firmami, które są w stanie zrealizować indywidualne, „szyte na miarę” projekty.

Firma może pochwalić się wykonanymi realizacjami w tym kilkoma o dużym skomplikowaniu zarówno od strony projektowej jak i wykonawczej, np.: RESTAURACJA „DER ELEFANT” - Warszawa, pl. Bankowy 1 – projekt technologii, koordynacja , kompleksowe wyposażenie; RESTAURACJA „BUTCHERY&GRILL” - Wrocław, ul. Sukiennice - projekt technologii, koordynacja , kompleksowe wyposażenie; WYSPY HANDLOWE „GOLD&CASH” – Radom, Katowice, Czeladź, Bytom -projekt koncepcyjny, wykonawczy, koordynacja, kompleksowe wyposażenie; WYPOSAŻENIE STOLARSKIE w mieszkaniach w „APARTAMENTY WOLA”-KRAKÓW, ul. Królowej Jadwigi 194 - projekty wykonawcze, koordynacja, wyposażenie; RESTAURACJA ,,SUKIENNICE KOMPANIA KUFLOWA' - Kraków, Rynek Główny - projekty wykonawcze, koordynacja, wyposażenie; RESTAURACJA SUKIENNICE 7 WROCŁAW - projekty wykonawcze, koordynacja, wyposażenie; CLASSIC CAFE AND TAPAS - Wrocław, Rynek Główny - projekty wykonawcze, koordynacja, wyposażenie.